Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon vékony volt, és edzéssel, étrenddel sikerült jelentősen gyarapodni?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik nagyon ektomorf alkatúak, de sikerült felszedniük jó pár kgt. Hogyan és meddig tartott? Hány kgk voltak, és ,mennyik most.

2012. okt. 9. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
62kg voltam, amikor elkezdtem edzeni (akkor még a hardgainer edzésterv alapján). Egy év alatt felmentem 78kg-ra. Nyilván zsírosodtam is, de izom is jött fel rendesen. Nem mondom, hogy hatalmasra nőttem, de azért 35-ös lett a karom, lett mellizmom, kis váll, 58-as láb, ilyesmi. Étrendnek kb a sztenderdet vettem, 140-150g fehérje naponta (akkor még Cytogen Whey Pro kiegészítővel) és rengeteg zsénhidrát, de a szó szoros értelmében :)
2012. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!