Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Naponta nem tudok meginni fél liternél több vizet, mert egyszerüen rosszul vagyoj tőle. Tudom, hogy nagyon roszz, próbálok változtatni de nem megy. :( Van valakinek valami ötlete?

14/l



2012. okt. 14. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ne sima vizzel próbálkozz hanem teával vagy cukormentes szőrppel, vannak már jó kis izesitett vizek is. Én pl többet tudok inni ha szívószállal iszok, probáld ki.
2012. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki fogom probalni. Koszonom
2012. okt. 14. 22:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vált be
2012. okt. 17. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
és ha nem vizet iszol?
2012. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha nem vizet iszok se birok tobbet inni :/ probalkozok teaval de egy bogre utan mar rosszul vagyok attol is :(
2012. okt. 17. 18:38
 6/6 Abygel90 válasza:

Nekem 2 ötletem is van:

1. Egyél sok levest. Néhány perc alatt össze lehet hozni egy zöldséglevest, és különösebben konyhai ismeretek sem kellenek hozzá. Ha pedig van rá lehetőséged, akkor miden étkezés alkalmával egyél egy kis leves is.

2. Nálam az vált be, hogy a fürdőszobába bevittem egy poharat, és minden pisilés után amikor mentem kezet mosni ittam 4 korty vizet is (most már 8nál tartok).

Remélem segítettem :)

2012. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!