Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggel hányingerem van minden...

Reggel hányingerem van minden kajátol nembirok reggel enni mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 17:51
 1/6 anonim válasza:
Biztos beteg leszel :( ez lehet előjel is vagy csak rossz a gyomrod ma...ha rosszabbodik vagy nem múlik el, akkor menny orvoshoz
2011. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Előző vagyok!

ui. jobbulást!

2011. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Reggeli hányinger tipikus terhességi tünet.
2011. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pár tippem van csak.

Cigi, rágyújtasz ébredés után, kaja előtt.

Nem vagy hozzászokva a reggelizéshez, akkor fokozatosan kell ráálni újra.

Nem eszel már este, nekem akkor van jó étvágyam reggel, ha bekajáltam este.

Ha nő vagy, várandósság!

Nehezeket próbálsz enni, próbáld a gyümölcsöt, vagy csak egy pohár tejet, vagy ilyesmit, és inkább 10óraizz bőségesebben.

Az is lehet, hogy későn próbálkozol, az is szokott nálam is gond lenni, ha ébredéskor éhesen kelek, de nem tudok azonnal enni, akkor átesek a ló másik oldalára és már később egy falat sem megy le.

Valamilyen gyomor, vagy emésztőszervi gond is meghúzódhat a háttérben, gondolom, ha mindent kizártál, vizsgáltasd ki magad!

Bocsánat igazából semmit nem tudok okosat, csak láttam, hogy eddig még senki nem írt, gondoltam hátha ez is ér valamit.

2011. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha fiatal vagy és lány akk nekem is volt még ilyenem ugy 12-13 évesen amikor lakásban laktunk negyediken és többen is panaszkodtak ilyennel akik lakásban laktak meg sok (fiatal) ismerősöm is mondja h nemtud reggel enni ugyhogy ha nem durva,ne izgulj.
2011. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel, reggel még az édesség sem megy le. Ha nem kapok üdítőt akkor hányok. Szerintem nincs ebben semmi különös, én makk egészséges vagyok.

12/L

2011. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!