Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? (bőv. Lent)

Hogyan tudnék hízni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
9hónapja szültem meg a lányomat, akit naponta 5-6x szoptatok. Terhességem előtt is vékony voltam, és terhesség közben is. Miután szültem azután maradt rajtam pár kg, aminek örültem, de már az is eltünt és vékonyabb vagyok mint előtte. Hogyan tudnék hízni? Nem szeretnék mindenfélét összezabálni a kislányom miatt.
2012. okt. 16. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogsz hízni, ilyen az alkatod, én is mindkét terhességem után még vékonyabbra fogytam vissza, mint előtte voltam. Majd 40 után hízol akkor is, ha nem akarsz.
2012. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én kb. 30 éves korom után kezdtem el hízni, de főleg a dupla ebéd miatt... leadni sem volt könnyű...

Pár hízlaló étel (amiket szeretek): csülkös bableves, túróstészta sok szalonnával, pörkölt tésztával, tehát rengeteg szénhidrát, tészta, kenyér, főleg mindenhez egyél kenyeret... jó hízást! :-)

2012. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!