Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorbetegek, hogy oldjátok...

Cukorbetegek, hogy oldjátok meg, a napi 5* étkezést? Mit esztek? Gondolom nem mindig főztök, visztek magatokkal kaját, pl. tízóraira mit esztek, nekem ez egy olyan hatalmas feladatnak tűnik.

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tízórai, uzsonna: joghurt vagy Túró Rudi, az pont annyi CH. Itthon reggelizek, főtt kaját általában viszek.
2012. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Combi27 ***** válasza:

nem vagyok cukorbeteg, de január óta szénhidrátszegény étrenden vagyok :)


napi 6 szor eszem, eddig mindig megoldottam, a munkhelyemre vittem mindent.Két műszakba melózom és így oldom meg:

Reggeli, másfél zsemle felvágottal, (40g CH),

tízórai valami gyümölcs, vagy joghurt (25g CH)

ebédet szintén viszek (55g CH)

uzsonna gyümölcs (25g CH)

Vacsora (55g CH)

utóvacsi gyümölcs, vagy joghurt (25g CH)


nem egy nagy ügy, csak tudni kell miben mennyi CH-van

lehet ennyi ebédre minden húst, a rántottból keveset, de akkor kevesebb a köret..a krumpliból kicsit többet lehet enni mint a rizsből (krumpli 18deka kb), tésztákból még kevesebbet, mert abban 70g CH-van 10 dekában..

nézz körül a neten tök jó táblázatokat találsz...

2012. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy kis segítség a cukorbetegségre. Hallotatok már a Ganoderma gombáról? Nagyon jól kezeli a 2 -es cukrot. Hihetetlen de teljesen be áll a cukorszint tőle....Nézzetek utána a neten, apósom 3 éve le állt az inzulinról gyógyszert szed!
2014. szept. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!