Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek hatásos ez a...

Szerintetek hatásos ez a fogyáshoz? És egészséges?

Figyelt kérdés
Egy hete diétázni kezdtem. Csak zöldséget, gyümölcsöt, sovány húst és halat eszem. Minden más kizárva. De ezt is mértékkel. Napi 5 étkezés, a tízórai és az uzsonna valamilyen gyümölcs. És odafigyelek a mennyiségre. Mind emellett heti 6 napot edzőterembe járok.40 perc kardioval kezdek és utána megyek az alsó és a felsőtest gépekre.
2012. nov. 23. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem irtad, mennyi a sulyod es hogy milyen magas vagy. Mivel eleg keves kaloriat veszel magadhoz, igy rövid idön belül viszonylag sok kilot veszitesz majd el, ami a börödnek nem fog jot tenni - elveszititi a rugalmassagat, es - ugymond - lötyögni fog. Mivel elegge egyhangu az etrended, igy a jojo-effektus/hatas nagy valoszinüseggel bekövetkezik. Mindenkinek vannak kedvenc etelei, es ha azokrol drasztikusan, hirtelen lemondasz, valamikor eljön az az idö, amikor nagyon megkivanod ezeket az eteleket, valoszinüleg este (19 ora utan), amikor tulajdonkeppen mar nem kellene az embernek ennie. Ezt nevezezik ``forroehsegnek``. Az utolso ellenervem az edzeseket illeti: nemcsak szakujsagbol tudom, hanem egy ideig volt magan edzöm is (diplomas), hogy az edzesnapok között ki kell hagyni egy napot, magyaran szolva minden masnap eleg ill. ajanlatos edzeni - ez a zsiregetessel van kapcsolatban. A szervezetnek is idöt kell hagyni a müködeshez. A szervezetnek is megvan a maga ritmusa. Allando edzes (mindennapos) stresszt valt ki a szervezetben. Igy az intenziv edzesterv a vart hatas ellenkezöjet valtja majd ki. A szemelyes tapasztalatom alapjan: edzes minden masnap, etkezes 5-ször, zöldseggel, gyümölcssel, tejtermekekkel (vagy 4-szer, a vacsorat teljesen elhagyva), egyel mindent, amit eddig, csak felezd meg a mennyiseget. Kezdetben elegge nehez lesz, de ha latod, hogy veszited el a kiloidat, mar motivalt leszel. Keszsithetsz egy naptart is, ami a kivant testsulyt, es a az eleresehez szükseges idöt tartalmazza. Hagyjal eleg idöt magadnak a dietahoz, mert különben a tested rebellirozni fog ellene.
2012. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éhes egyátalán és az edzéseket is szeretem. Napi 1óránál nem vagyok többet. az a maximum. Jajj ne haragudj, de rosszul írtam. Tejet iszok, és sajtot is szoktam enni. nem annyira egyoldalú ez. :)a vasárnap a pihenő napom akkor ehetek mindenből, persze ugyanúgy keveset és pont azért, hogy ne sokkoljon be a szervezetem és ne kezdjen el raktározni. a sport miatt, meg nem hiszem hogy löttyedt leszek. 177 magas vagyok és 37 kilót akarok fogyni.
2012. nov. 23. 20:07
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy terveztük, hogy heti 1 kiló lenne a jó. edzeni meg nem azért megyek, mert muszáj, hanem mert már jól esik :)
2012. nov. 23. 20:08
 4/4 anonim válasza:

[link]


Felejtsd el hogy lelakatolod a hűtőd,csak magadnak teszel kárt :D röviden csak napkozba alulevési szakasz, ahogy csinálod,gyümölcs zöldség stb...HAL!! nagyon fontos és egészséges,fehérjék.. aztán edzés, edzés után valami sajt,vagy saláta,aztán szépen fokozatosan vacsira bekajálhatsz mint a szar...csak tényleg szépen fokozatosan,mert megnyomod a pocid. de olvass bele ! harcosok étrendje,olvasgasd,tanulmányozd és kezd el...az a baj hogy nagyon kevesen csinálják,vagy én nem tudok sok embert aki ismeri... és nagyon egyszerű,olcsó és pláne hogy hatásos, !! mondjuk jön a tél akkor több vitamin és tea esetleg,de ezenkívül AJÁNLOM MINDENKINEK!! HAJRÁ! :)

2013. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!