Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek nincs otlete?...

Valakinek nincs otlete? Szeretnek hashajtot szedni ami hatasos. Az hogy mennyire egeszseges hidegen hagy. Koszonom.

Figyelt kérdés
Viszont olvastam rola olyanokat hogy meglazulnak tole a fogak es egyeb karos hatasok. errol mit tudtok? A hajhullases egyeb velejarok ugyancsak nem erdekelnek.
2012. jan. 17. 01:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
na nekem most volt egy hétig hasmenésem valamilyen vírus miatt, nem ajanlom senkinek, fogaim nem lazultak meg, viszont fájdalmas volt ulo poziciot felvenni..fogakrol nemtudok, h karosodnanak, de lehetseges, hisz a vitamin hasmenes eseten kimegy a szervezetbol így nincs ami taplalja azokat..hajhullas az biztos, addig nem érdekel amíg van hajad, de mikor már latod a fejeden a foltokat, akkor majd radobbensz, h baj ha kihullik a haj..en inkabb attol félnék, hogy a végbél izmok nyúlnak meg, nemfognak zárodni..vagy aranyered lesz..na az nagyobb problema..abba belehalhatsz..
2012. jan. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mivel kioktatást nem kértél így azt mellőzöm.Szerintem mindenképp valami gyógynövényes,természetes alapanyagúval próbálkozz.Javasolnám a lenmagot.Állítólag nagyon jó!Viszont ha S.O.S. ki akarsz pucolódni akkor ricinusolaj,de óvatosan kell bánni vele.Na meg aztán ott a régi jól bevált trükk: a langyos víz.Igyál meg egy jó nagy pohár langyos vizet.Ha ezek nem tetszenének akkor maradnak a mesterséges gyógyszerek,cseppek.Pl: Tisasen,Guttalax. A Guttalax jobb valamivel.
2012. jan. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hullik a hajam. foltokban. az egeszsegem nem izgat. a gyomrom nem zar rendesen mert bulimias vagyok. a gyomrom lassan semmilyen kajat nem fogad be es ha eszek magatol visszajon. naponta 300kcalt vihetek be. emellett sportolok termeszetesen.ezzel sikerult elernem eddig hogy 172 magas vagyok 48 kiloval.bar ez rettenetes. bar a 3 evvel ezelotti 89 kilohoz kepest meg mindig jobb. szivritmuszavarom lett es gyakori faradekonysag. sokszori szedules. ez eleinte jobb lett ha ilyenkor bekaptam 1-2 falatot de mar nem segit. csak rosszabbul vagyok tole. es nem fordulok orvoshoz mert nem vagyok beteg es nincs ra szuksegem. csak le szeretnek fogyni.:/
2012. jan. 17. 17:07
 4/23 anonim ***** válasza:
172cm magas vagy és 48kg?? es le akarsz fogynii??
2012. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Kérj orvosi segítséget,mert ez súlyos betegség!
2012. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Winner of Royal Hill válasza:
A szüleid ilyenkor hol vannak?Már régen kóros amit csinálsz. Én is szeretnék még fogyni 15-20 kilót (168-170 centihez vagyok 90 kiló, bár egy éve még 116 voltam), de az egészségem mindennél fontosabb. Én szűztea kapszulát szedek, jól méregtelenít. De gyakorlatilag nincs mit kihajtanod, nem gondolod?
2012. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de van mit. nem kell orvos egeszseges vagyok. amugy 170-172 vagyok es olyan 45-50 kilo. egyedul elek.:D szuleimtol nagyon tavol nem tudnak ellene mit tenni. de ha kozelebb lennenek se tudnank. tul makacs es akaratos vagyok. nem segit orvos se. se pszichologus.;) tapasztalat mondatja velem.engem viszont nem erdekel az egeszsegem. es igen ebbol le szeretnek adni meg 10 kilot.
2012. jan. 27. 03:52
 8/23 anonim ***** válasza:

Mikor a kérdést olvastam gondoltam rákattintok röhögök kicsit meg szánakozok milyen idióták léteznek, de ez inkább csak szomorú.

Ha tényleg igazat beszélsz és nem változtatsz akkor pár év szenvedés van hátra az életedből és már nem fogsz soha normálisan kinézni. Az egészséged az életed, a két szó szinoníma. Az néz ki jól aki egészséges. Genetikailag belénk van kódolva hogy olyan párt keressünk aki erős,egészséges és ezért egészséges utódot tud majd világrahozni. Aki kövér az azért nem olyan vonzó mert egészségtelenebbnek látszik (az is), de nállad biztosan nem.

2012. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egyébként a szívveréshez a légzéshez az emésztéshez a mozgáshoz meg ilyen apróságokhoz folyamatosan energiára van szükségünk, ezért raktároz a testünk zsírt. Jól néznénk ki ha folyamatosan ennünk kéne különben meghalunk ,vagy ha csak 1napra elegendő tartalék lenne és az ősember amelyik aznap nem ejt el vadat meghal. Bár szerencsére nem csak zsírt használhatunk energiaforrásként hanem a saját testünket is elkezdhetjük lebontani. A te súlyod mellett ez olyan 1200 kalória bevitel alatt következhet be, ilyenkor a testünk felfogja hogy éhezik és hogy minél tovább ki kell húzni ezért magát bontja zsír helyett. Ez sok okból praktikus, egy kiseb test kevesebb energiát igényel. Csak zsírvesztés szempontjából nem az mert amíg ez tart addig zsírból képtelenség bármit is veszteni.


Már a gondolkodásod is beteges, bulémiás vagy de az szerinted egészséges.

2012. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
jtornazom de a legnagyobb problema az azhogy hiaba izmosodott a hasam mivel regn 96 kilo voltam mos meg 48 ezert iszonyatos log a borom. durvabban mint a terhes noknek.es hiaba feszesitek ra nem feszesedik a bor csak ugy ha kozben no az izom. es nem akarok izmos lenni. amugy lehet beteges a gondolkodasmodom de ha altalanos iskola 3.osztalyatol kezdve folyamat kurogttak volna azzal hogy csunya es kover vagy lehet te is hassonloan erezned magad. es hogy megnyugtassalak pszichologus SEM tud segiteni. nem tudom eletem soran hanynal volta, mindegyik kudarcot vallot.:D az osszes azt mondta hogy nem tud mit tenni mar gyhogy nem latja ertelmet a tovabbi kezelesnek.
2012. jan. 28. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!