Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik a tapasztalatok a Power...

Mik a tapasztalatok a Power pro proteinről?

Figyelt kérdés

Csak mert összetevők szemszögéből nem rosz és az ára igen csábító :D

link: [link]



2012. nov. 25. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
De összetevők szemszögéből egy rakat fos, szója az egész. Inkább vegyél valami tejsavót!
2012. nov. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

... hogy az összetevők ebben a proteinben mennyire lehetnek jók, ezt már a kisker.árából is le lehetne következtetni. 1 kg = 3.690Ft. Ebből az összegből vond le a kereskedő hasznát, majd a gyártó hasznát ,és kapsz egy igen "keskeny árat". Azután nézd meg a világpiacon mennyiért adják a whey a casein alapanyagokat az erre szakosodott élelmiszeripari gyártók. S már is tudni lehet kb. miből is állhat. Ráaádsul, hogy szép legyen az élet elvileg jövő év elején ismét emelkedhetnek a minőségi protienek árai, mivel a whey alapanyag is emelkedni fog.

2012. nov. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahha értem,csak gondoltam,hogy mivel egy nevesebb gyártója van ezért az alapanyag olyan mint bármely más termékében.
2012. nov. 25. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. Minden márkanév alatt többféle termék fut, más-más céllal. A Biotechnek is van remek tejsavója, de mint mindenhol máshol, itt is van(nak) olcsó, középkategóriás termékek. Van, akinek ez is tökéletes, mert például nem ehet savót. Ennyi a lényeg, azért mert ez nem a legjobb fehérje a piacon, még nem kell minősíteni a gyártót is.
2012. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahha értem,csak gondoltam,hogy mivel egy nevesebb gyártója van ezért az alapanyag olyan mint bármely más termékében.



Igen ebben igazad van. Bármely márka esetében a szója protein az szója protein.

2012. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!