Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erről a flakonos proteinről...

Erről a flakonos proteinről vélemény?

Figyelt kérdés
elvileg 50ml-ben van 30g tejsavó hidroizolátum. De 440ft egy darab vagy 440ft egy kartonnal(12db) mert az nem írják csak egy dobozban 12 van. Valaki használt már ilyet? igazából én úgy csinálnám hogy suliba vinném magammal a bekeverve a vízes üvegemben(1l). ez hülyeség lenne?:D
2012. nov. 14. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

a link sorry:D

2012. nov. 14. 19:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó minőségű protein, mivel hidrolizátum. Viszont nem olcsó. Ha van rá pénzed, akkor veheted, mert nem rossz cucc és nekem még ízlett is.
2012. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy csúcsminőségű cucc, szóval, ha van keret, vegyél nyugodtan. :)
2012. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszi! De ez most hogyan is van 440ft egy darab csak? vagy egy kartonnal annyi?:D mert nem írják. de a postai súlyból nézve csak egy kerül annyiba:O
2012. nov. 14. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos 1 db kerül annyiba.
2012. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

No azért egy pllanatra áljunk meg egy szóra!!!


[link]


Nézzük csak meg az összetevőket?


Összetevők: víz, hidrolizált fehérje mátrix, citromsav, L-lizin, tejsavó fehérje hidrolizátum, aroma, L-arginin, L-leucin, L-izoleucin, L-valin, piridoxin-hidroklorid, cianokobalamin, kálium-szorbát, édesítő (aceszulfám-K, szukralóz)


Ha és valóban ez csak whey hidrolizátum lenne, akkor a felsorolásban a víz szó után miért van az a megfogalmazás, hogy hidrolizált fehérje mátrix?!?!

Vajon ebbe mi lehet, akkor, ha pár szóval arrébb meg tejsavó fehérje hidrolizátum szó szerepel.


Létezik egy olyan anyag is hogy hidrolizált kollagén, meg létezik egy olyan hogy hidrolizált whey koncentrátum, meg hidrolizált whey izolátum!!! Nagyon de nagyon nem mindegy.

2012. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hidrolizált izolátum lehet, mivel nulla ch van benne.
2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szója hidrolizátumok, főleg a részlegesen hidrolizátak íze finom, és szintén 0% szénhidrát?!?!
2012. nov. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!