Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok erről a tej...

Mit gondoltok erről a tej elleni cikkről?

Figyelt kérdés
a cikkről írjatok ne a paleo-ról (mivel egy paleo oldalon van de az más téma..)

2012. nov. 25. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol a cikk?
2012. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


valamiért lemaradt, elnézést

2012. nov. 25. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A tej amit a boltban látsz a polcon... na az semmiképpen sem való emberi fogyasztásra... de én még a macskámnak sem adnám. Ez a véleményem róla ;)
2012. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet túl egészséges, ha már az orvosom is eltiltott tőle. Vastagbél gyulladásom volt és az orvos ajánlotta, hogy a tejet főleg, de a tejtermékeket is hagyjam el, mert bizonyítottan közük van a vastagbél daganatos megbetegedésekhez. Később kiderült, hogy egy másik női rokonom is pont ezzel szenvedett és neki is ezt mondta egy másik orvos. Szóval ez engem meggyőzött.

Egyébként nekem pattanások és kiütések jöttek ki a tejtermékektől, szóval ez is egy jel arra, hogy nem lehet jó a szervezetem számára.

2012. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!