Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi időbe telik, amíg...

Mennyi időbe telik, amíg letudok adni kb 10kg-ot?

Figyelt kérdés
3 napja kezdtem el fogyókúrázni. Szedem a Brutal Blade terméket, napi 3 tablettát. Minden reggel megiszom fél liter zöld teát, este 6 után már nem eszem semmit, napközben is minimálisat eszem a régi énemhez képest és heti 3szor járok le szálkásítani a terembe. Mennyi időbe telik ameddig legalább leadok 10kgot?
2012. dec. 1. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kb. két hónap alatt 4 kg-t adtam le, de nem fogyókúráztam, csak több fehérje-kevesebb szénhidrátot ettem, és azt is a rostdúsabb fajtából (durum tészta, teljes kiőrlésű kenyér) de csak max. 1x hetente. húst viszont 2-3x naponta + 1 fehérje turmixot. terembe csak 1x jártam, de a többi nap is mozogtam valamit. Ez nem nevezhető gyors fogyásnak, de nem is híztam még vissza, és nem volt éhezés. Azt mondják a legtöbb amit fogyhat egészségesen az ember, az kb. 1 kg hetente. bár 120 kilóból ez nyilván könnyebb, mint 60-ból. ja és igyál olyan sokat amennyit tudsz, mindig legyen a kezedben egy palack víz.
2012. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!