Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől lehet valami bajom?

Ettől lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Röviden, tömören a helyzet az, hogy szombat reggel óta nem ettem semmit. De tényleg szó szerint semmit. Nem vagyok éhes, nem is kívánok semmit, alig ittam ezidő alatt valamit.

Ez lehet valami betegségnek az előszele? Lehet valami bajom, ha nem eszek több napon keresztül?

Előre is köszönöm a válaszokat!

18L


2012. dec. 3. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából 1 hét alatt felmondja a szervezeted a szolgálatot ha nem eszel és iszol. Annyi eszed van, mint egy lapát földnek, gratulálok.
2012. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most este próbáltam enni, de mint írtam egyszerűen nem birok enni. Hányingerem van ha eszek, nem kívánok semmit de még csak éhségérzetem sincs. Köszönöm a választ azért, jár a zöld.
2012. dec. 3. 20:06
 3/3 anonim válasza:
Meny e dokihoz, de ha 4 napja eszel ak kb anyi erőd lehet mint egy merék lepkének, úgyhogy addig hívj dokit amig elbírod a telefont. Drogozol mi?
2012. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!