Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kell hízni?

Hogyan kell hízni?

Figyelt kérdés

Én már mindent kiprobáltam, vitaminok , rendszeres evés stb. De semmi!

Sőt kb 3 hónap alatt a 7 kg-ot fogytam, (a stressz miatt), de nem tudom vissza hízni. Kérlek adjatok tanácsot!

19L (45 kg)



2012. dec. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Énis egy 19 éves lány vagyok, és én sem birok hizni. Nem lehet hogy genetika?? Vagy a túlzott stressz?? Én mostanában nyugtató teát iszok, amitől nem vagyok annyira ideges, mellette tornázok és rendszeresen eszek, egy nap vagy 5x minimum :) És most mintha picit hiztam volna :) Próbáld meg hogy nem stresszelsz annyit, és ajánlom még a béres cseppet ami étvágyat hoz :)
2012. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok, és sajnos évek óta 48 kg :( semmitől nem hízok, ráadásul 174 cm vagyok
2012. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kevés stressz. Kevés mozgás. És én azt hallottam h leginkább a tészta féléktől lehet hízni.Nem tudom h igaz-e .De egy próbát meg ér.
2012. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!