Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség, székrekedés! Mitől...

Segítség, székrekedés! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, már vagy egy hete nem nagyon megy az ürítés, két napja meg abszolút nem. Fáj a végbelem, mindent próbáltam, aszalt szilva, joghurt, rostos gyümik, lenmag...Mit csináljak, mi az oka???

2012. dec. 13. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg tornázni(beindulnak a beleid),ha nagy a gond vegyél ricinus olajat,vagy igyál kamillateát.Rostos őszilé is jó,paradicsomleves,lekváros kenyér langyos tejjel,igyál langyos vizet...hirtelen ezek jutottak eszembe.

Oka lehet stressz,kevés mozgás,és rendszertelen étkezés,egyél sok rostos ételt és levest.Bevehetsz be nyugodtan espumisant is,igaz ez puffadásra van,de sokat segíthet.

Jobbulást!

2012. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hashajtókat nem szedek, de a glicerines kúp segíteni szokott. Sajnos én is elég szorulásos vagyok.
2015. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!