Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz, hogy a cukorbetegeknek...

Igaz, hogy a cukorbetegeknek most kicsit meg emelkedett a cukor szintjük?

Figyelt kérdés

A nagynéném mondta,hogy az ő ismerősei 2 egésszel nagyobb a cukra mint amilyen szokott lenni.

Nekem 6,1 helyett 8,1 vagy több szokott lenni.Alig eszek és mégis magas.

Hallott valaki ilyesmiről.Cukor betegek írjátok,hogy mennyi a cukrotok és milyen gyógyszert szedtek?

MINDEN VÁLASZ ÉRDEKEL!



2012. dec. 26. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs a hibáért!***megemelkedett
2012. dec. 26. 11:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Én persze most kicsit elszálltam magamtól, nem olyan erős a betegségem szerencsére még nem kell inzulinoznom magam. Sajnos én kiskorom óta szenvedek ezzel mindig is 8 felett volt a cukrom, már 10 éves koromban azt akarták hogy inzulinozzam magam, de mivel a hasnyálmirigyem termel valamennyit így még nem tartják feltétlen szükségesnek.

Más egyéb gyógyszert nem szedek rá, annyi hogy az édesség majszolásra oda kell figyelnem de most elég szépen elszálltam magamtól, de szerencsére alig 1 egésszel ment fel a cukorszintem szerencsére:S Holnaptól visszafogom magam.

2012. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha zabiznak össze-vissza akkor persze. Én inzulinon vagyok és teljesen jók a cukraim.
2012. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!