Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi volt a bajom? Miért volt...

Mi volt a bajom? Miért volt ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ez nem most volt,hanem kb 5-6éve, csak most elkezdett érdekelni hogy mitől. Szóval az volt hogy elmentem egy nyári táborba. Egy osztálytársam volt ott sajnos,kicsit furán éreztem magam ez miatt.Augusztusban volt, (pont a névnapomon :( ) és valami okból nem ettem egy hónapig,de úgy,hogy nem is voltam éhes sem,se szomjas. Én ezt magamon nem vettem èszre,normálisnak láttam (voltam kb 2.osztályos). Az sem tünt fel hogy mennyit fogytam; a tàborba 6kg-ot és otthon pedig 2-t(szóval 24-ről 16-ra összesen). Legyengültem nagyon,fel sem tudtam kelni. Anyukám nagyon megijedt amikor meglátott,ők se tudták hogy mi van velem,de furának látták mindezt. Amikor kb 1-2hete voltam otthon,akkor bevittek a kórházba és ott infúzió kelett,amikor hazaengedtek se voltam túl jól.

Mint már irtam tudom hogy régebben volt,de ez most eszembe jutott,az is hogy milyen rossz volt,és elkezdett érdekelni hogy mi volt az oka.:) a kórházban sem mondtak semmit,nem tudták, de én egy vírusra tippelek.



2012. dec. 30. 09:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!