Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy adhatnék le min 5kg-ot...

Hogy adhatnék le min 5kg-ot nyárig?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok és 80kg. Nem mondták még, hogy kövér vagyok de én póló alatt látom, hogy van egy kis felesleg. Hogyan szabadulhatnék meg tőle? 15 éves vagyok és fiú. Mennyit sportoljak és hogyan? Valamint mit egyek/ehetek, mikor és mennyit?

2013. jan. 6. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy oldalt ahol ír vmi kalóriákról...

nem igazán értettem, szal inkább linkelem

[link]

2013. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

figyelj jobban az étkezésedre. egyél változatos ételeket sok gyümölcsöt, zöldséget, szárnyast. fejlődő szervezet vagy, koplalnod nem szabad. reggelire egyél a legtöbbet, délben kevesebbet, este pedig ne egyél sokat. ne egyél (vagy a lehető legritkábban) édességeket, péksüteményeket, cukros üdítőket, nasikat. szervezd meg az étrendedet, mindig figyelj mikor mit és mennyit ettél. esetleg vezess egy naplót róla.

a testmozgást nem tudom megmondani, hogy milyet válassz. mindenképp olyat amiben örömöd leled, vagy ha nem is elviseled. kezdd könnyen: naponta biciklizz vagy sétálj gyors tempóban 30-50 percet. közben hallgass zenét, hogy ne unatkozz. ez jót tesz. esetleg menj el a helyi konditerembe (ha van) és fuss, biciklizz stb.

meglátod, ha odafigyelsz a kajára és (ha már) egy keveset mozogsz hamar meglátszik az eredmény!

sok sikert!

2013. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogyni kell hanem sportolni. Például futni.
2014. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem sportolj, ne igyál cukros üditőt, és ne egyél zsíros kaját. Mivel még nőni fogsz, szerintem inkabb a sportot válaszd. Este 6 után egyél almát , joghurtot nasi helyett.
2014. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem fogyni kell hanem izmosodni
2014. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tavaly nyáron történt ez, nyár végére -16 kilótól szabadultam meg, azóta visszajött 5kg, de csak izomból. köszi a tippeket. :)
2014. aug. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!