Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki olyan ételt evett,...

Ha valaki olyan ételt evett, amiben záptojás volt, akkor milyen következményekkel számolhat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán volt közületek olyan, aki evett ilyen ételt? Mit tapasztalt?

2013. jan. 10. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem eszek ojat me büdös
2013. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyomorrontást biztosan. De a záptojás büdös, és az étel is az lesz. Senki nem enné meg.
2013. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg szalmonellás tojást ehet, ha nyersen van beletéve az ételbe. Ettől kiadós hasmenés, láz lehet. Záptojástól az egész konyha, lakás bűzlik, ki van zárva, hogy azt valaki megegye.
2013. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 /Anita_'94/ válasza:
Az auchanban már volt ''szerencsém'' záptojáshoz. Olyan istentelenül rohadt büdöset még nem éreztem elötte és szerintem nincs ember, aki azt véletlenül megenné...
2013. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha főve etted, valószínűleg semmi nem történik, hiszen a hőkezelés fertőtlenít. Ha nyersen etted, akkor gyomorrontás, hasmenés, hányás, láz - rosszullét.
2013. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha romlott a (nyers) tojás azt még azelőtt megérezni

hogy megsült volna

2014. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát kiokádnád
2014. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sanyec01 válasza:
Borzalmas, most ettem bele. Csak van aki megeszi
2016. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!