Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon szeretnék hízni, de...

Nagyon szeretnék hízni, de nem járok konditerembe. Jó így a tömegnövelő? Mit ajánlotok hízásra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 19:44
 1/7 anonim válasza:
Persze, hogy jo, csak eppen egy dagadt diszno leszel...
2013. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért? Nagyon nehezen tudok hízni!

Az se baj, ha 4-5 kg zsírt szedek fel. Csont és bőr vagyok kb.

2013. jan. 10. 21:04
 3/7 anonim válasza:
Miért pazarlod a pénzed tömegnövelőre? minimum 10 000 ft lesz 2 tasak és attól max 5 kilót szedsz fel.A gyomrodat kell kitágítanod hogy hízni tudj.Ezt úgy tudod elérni hogy számon tartod hogy mennyit eszel egy nap és szép lassan növeled az adagod.és igyál sok vizet...
2013. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony, bár ha ilyen gondod van, tán ki tudod használni a tömegnövelő előnyét, hogy porított, így könnyebb megenni. De tény, hogy szilárd kajából jóval olcsóbban kijönnél. Esetleg kezdj sportolni, attól megéhezel.
2013. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy kicsit nyers voltam talan, de tenyleg inkabb jarj el konditerembe, edz kemenyen, es nem baj, ha nincs rajtad egy deka zsir sem, emberi formad lesz, es nem mondjak, hogy csont es bor vagy. Meg a csajoknak is bejon :)
2013. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy jártam konditerembe és nem híztam!

Kicsit izmosodtam, de egy idő után megálltam.

2013. jan. 11. 03:07
 7/7 anonim válasza:
Sokan esnek abba a hibaba, hogy lemennek az edzoterembe, es alapozas helyett, egybol szerekhez(tapki.hez) nyulnak, ami aztan eleinte hat is, de aztan visszaesik az eredmenyessege. Mikor neki allsz edzeni, egy normalis edzestervvel, es kokemeny edzessel, joideig lehet fejlodni magadtol is. Az elso fel-egy evben szerintem mindenkeppen. Akar szerek nelkul is. En tavaly kezdem ujra az edzest februarban. 75kilorol indultam, es 3honap mulva 85nel kezdem el szedni Creatin Pyruvate-ot. Amugy is szedtem fel a kilokat, mert eldobtam a cigit. A csucson nyaron voltam 97kiloval, aztan mikor talaltam melot, es vegre nem otthon fekudtem csak, vissza is estem 92re, amit most stabilan tartok 3honapja. De eddig csak azt a Creatin Pyruvate-ot szedtem, ami eleg hatekony volt. Tegnap alltam neki a King Kreatinnak, amit bevontak forgalombol, de meg sikerult egy dobozzal beszerznem, ettol varok nemi fejlodest, mert jokat olvastam rola :) A lenyeg, hogy edzzel kemenyen, folyjon rolad a viz es meg lesz az eredmenye. Latok sok sracot a teremben akik lejonnek, nyomnak parat, de nem edzenek rendesen, es egy eve ugyan akkorak. A gyuras a szenvedesrol szol, de mentalisan is erosebb leszel :)
2013. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!