Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pár hónapig nagyon keveset...

Pár hónapig nagyon keveset ettem, "kórosan sovány" voltam, a kezem hideg, stb. Ha most hirtelen megnövelem a szénhidrát, cukor, zsír bevitelt; vagy ráadásul még az átlagosnál is többet eszek belőle mint kellene, nem lesz belőle bajom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Semmi bajod nem lessz.
2009. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem ne egyél sokkal többet az átlagosnál, inkább csak az átlagos mennyiséget. akkor beáll normálisra a súlyod és elkezdhetsz sportolni is, hogy megerősödjön az izomzatos és a csontjaid. ha nagyon sovány voltál, lehet, hogy jót tenne a béres csepp.
2009. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedjél valamilyen vitaminokat mindenképpen. Nekem is elég vékony a testalkatom, van is problémám bőven, a kezeim, lábaim egyfolytában hidegek, vérnyomásom alacsony... Bármennyit eszek, nem hízok tőle, viszont rengeteg vitamint és béres cseppet szedek! Ha elkezdesz "okosan" táplálkozni abból baj nem lehet :)
2009. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!