Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Stressz okozta hasmenés. Mit...

Stressz okozta hasmenés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az idei legnehezebb vizsgám. Mindig amikor stresszelek megy a hasam, de most nagyon durván. Egész nap rohangáltam, kb. 2-3 óra alatt végigmegy rajtam minden. Feltúrtam a gyógyszeres szekrényt, de semmi használható nincs benne, ilyenkor már patika sincs nyitva és reggel se lesz még olyan korán. Próbálom nyugtatni magam, relaxálni stb. nem is érzem magam annyira idegesnek, de a hasam nem áll le. Félek, hogy holnap igen kellemetlen helyzetbe fogok kerülni emiatt. Mit tegyek, vagy mit egyek ami esetleg megfogja? Bármilyen tanácsot, megoldást örömmel veszek.
2013. jan. 16. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre csak egy megoldás van, ha végre megtanulod kezelni ezeket a stresszes helyzeteket. Amíg nincs így, ehetsz bármit.
2013. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most segített megoldani a problémámat
2013. jan. 16. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ismerős, barátnő, szomszéd akitől tudnál kérni valami hasfogót? Ügyeletes patika nincs nálatok? Bólus astringens, vagy széntabletta, Imódium jó lenne.
2013. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja hogy én oldjam meg a problémáidat?

Mivel ez a gond már rég fennáll, épp elég időd volt tenni ellene, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen a nemlétező megoldást keresni.

2013. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!