Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van felkelés utáni nagy...

Mitől van felkelés utáni nagy éhségérzet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Általában nem a reggeli első étkezésem ilyen, hanem mondjuk ha nap közben lefekszem egy-két órára és utána felkelek mindig elképesztően éhes vagyok. Nyilván ez az alakomnak sem tesz jót, mert leginkább kalóriadús ételekre vágyom. Vércukrom rendben van, szóval ötletem sincs, mitől lehet! Valami tipp? Tudnék tenni ellene valamit?
2010. ápr. 19. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én is mindig délutáni szunyóka után éhes vagyok, de farkaséhes :D Ha utána miután felkeltél, elmész sétálni, ha ettél,szerintem nem lesz gond alakoddal :)
2010. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó annak, akinek ilyen gondjai vannak, hogy a délutáni szunyának mellékhatásai vannak :)
2010. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van farkas éhségem, amikor korán reggel felkelek, de csak akkor ha másnap nagyon bekajáltam szóval még olyan 5-6 fele is benyomtam egy sütit pl, de ez csak vasárnap van! Ha este nem eszem akkor úgy is kelek fel reggel, h nem vagyok éhes egyáltalán!
2010. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!