Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék gyorsan hízni?...

Hogy tudnék gyorsan hízni? /nekem elég lenne 5 kg kb 2 hét alatt/

Figyelt kérdés
Most lett levágatva a hajam és nagyon sovány vagyok inkább vékony és hiába eszek egyszerűen nem hízok. :/ Ehhez szeretnék válaszokat!Azt nem mondanám meg hány éves vagyok de csak 30 kiló.Koromhoz képest ez rohadt kevés.

2013. jan. 19. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél többet, mozogj kevesebbet! És fogadd el, hogy gyorsabb az anyagcseréd, mint az átlagnak.
2013. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyél sok étcsokit,az némileg lelassítja az emésztésed, ne sportolj ne mozogj,egyél sok-

sok kaját!Nekem igy sikerült!!;)

2013. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!De nekem kötelező a heti 2 foci :s
2013. jan. 20. 11:58
 4/4 anonim válasza:
Ez hülyeség hogy mozogj kevesebbet attol függ mit mozogsz ha fiu vagy tömegnövelésnél edzeni pl fekvőtámasz tolózkodás stb ha lány vagy gugolj így nem csak zsírban fogsz hízni és gyorsabban is fog nőni a testsúlyod !
2013. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!