Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Frissen préselt almalé okozhat...

Frissen préselt almalé okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés

Volt itthon néhány kg alma, gyümölcscentrifugában levet csináltunk. Fejenként 1-1 litert ittunk meg.

Most hasgörcs nélküli, de elég intenzív hasmenésünk van. Okozhat ilyet az almalé??


Ha igen, pontosan mi okozza benne, milyen anyag?


2013. jan. 20. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejenként 1-1 litert? Hát ezért hajtott meg benneteket, vagy pedig régi volt az alma.
2013. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért nem értem, mert a "hasmenés + alma" kombinációra rákeresve mindenhol azt találtam, hogy kiváló hasfogó.

Hát, nem úgy tűnik....


Más biztos nem okozhatta, mert órákkal korábban ettünk utoljára (két felnőttről van szó).


Nem egyszerre jelentkezett, de a tünetek egyformák, puffadásszerű érzés, olyan, mintha a keletkező bélgáz tolna ki mindent - fájdalom nincs, de gyors reflexekre szükség van...

2013. jan. 20. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
De azt tudod, hogy az alma béltisztitó is. Sokat ittatok belõle. Igen az alma ugy van elkönyvelve, hogy hasfogó, de akkor egy egész alma kell hozzá. Szóval a fene sem érti már, mert a multkor én is azt csináltam,amit ti, csak engem egy pohár meghajtott.
2013. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor most belülről csillogunk-villogunk, komplett nagytakarítás :)

Lassan egymásra rúgjuk a mosdó ajtaját...

2013. jan. 20. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
:):)ezt jól megcsináltátok, vegyetek be valamilyen hasfogót.
2013. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Espumisant találtam csak, bevettem, úgy néz ki, hogy használ.

Ahogy ők írták roppant diplomatikusan a tájékoztatón: "...a folyamatban felszabadult gázok ezután természetes módon eltávolíthatók."

Hát, távolítom őket :)

2013. jan. 20. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy az almától van, nagyon egészséges de elég vagy 2 dl belőle, én mikor beteg voltam lereszeltem és úgy kanalazva ettem. AZ egy liter sok ,és ha centized akkor rostok is mennek bele szóval ez kcisit sok volt aszervezeteteknek de nem lesz baj ,máskor tényleg elég egy pohárral
2013. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is "almalé-hasmenés" kombóra kereave találram ide. Feltűnt, hogy fél pohár 100% almalé és jön a kutykurutty, egy pohártöl hasmenés. Milyen anyag leher a ludas?
2018. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!