Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » En 24 eves lany 162cm es 45kg...

En 24 eves lany 162cm es 45kg vagyok. Hizasra szeretnek valami napi etrendet fel allitani a reggelitol a vacsoraig. Van valahol olyan oldal ahol ilyet talalok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
guglizd ki: body.builder.hu alapismeretek
2009. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yehudina ***** válasza:
Egy megrázkódtatás következtében én is lefogytam egyszer 47 kg-ra (160 cm magas vagyok), és a háziorvosom egy 3 hónapos Béres-csepp kúrát javasolt, és miután az egyéb leleteim jók voltak, még azt is mondta, hogy ha kedvelem az édességeket, próbáljak meg néha egy-egy cukrászsüteményt enni. Néhány hónap múlva visszahíztam 54 kg-ra, és máris jobban éreztem magam.Nem tudom mi használt jobban, a Béres-cseppek, vagy a Somlói galuska, és néha egy-egy krémes, de valóban igaza volt az orvosnak. Kivételes eset, hogy egy háziorvos ilyen módszert, és nem tablettákat ajánlott.
2014. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!