Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás vagyok már 3hete,...

Bulimiás vagyok már 3hete, mit tegyek? 14/L 47kgszinte minden második nap falásirohamaim vannak és nem tudom magam feltartóztatni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem inkább pusztán szüksége van a szervezetednek az energiára. nyilván azért van midnen második nap falási rohamod mert a kettő közti napon nem eszel eleget és igy preferálja a szervezet.bulimiához hányni sem ártana mondjuk,de ez egy súlyos testképzavar,amennyiben ezt nem pszichiáter és pszichológus állapitotta meg, szerintem ne kombinálj..segiteni is csak azok tudnak, nem mi (mit csinálnánk mégis?!)
2013. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, bocsi de ennyi erővel engem is ki oszthatsz én is 14 éves vagyok lassan 1 éve hánytatom magam és én nem mindig zabálok, de tudom hogy ha egy kicsivel is többet eszem meg hízom így ki kell hánynom. Attól, hogy nem írta lehet hogy hánytatja magát, de nekem azért ne mond azt hogy ahoz hogy valaki bulimiás legyen hánytatnia kellene magát, mert én szerintem nem vagyok bulimiás és még is hánytatom magam... Kérdező: fogalmam nincs nekem még sosem sikerült...
2013. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!