Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért történik ez étcsoki után?

Miért történik ez étcsoki után?

Figyelt kérdés
Mostanában ha keveset alszom délutánra mindig megfájdul a fejem, valamint a vérnyomásom 130-140 között mozog mivel az elmúlt 2 évben felszedtem 10 kilót és szinte semmit nem mozogtam+rossz étkezésnek köszönhetően, de ha megeszem egy tábla 80 g-s étcsokit utána szinte 1 órán belül elmúlik a több órája tartó fejfájás(főleg fej teteje, homlok, és halántèk felső része). Hasonló volt kávéval is, de arról pár hete leszoktam, lehet, hogy ilyen sokáig tartanak az elvonási tünetek?

ápr. 29. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
25f, 175 cm 82 kg
ápr. 29. 20:44
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és amit elfelejtettem: durván 1-1,5 hete nagyon szénhidrát szegényen étkezem legalábbis semmi liszt vagy búzafélét vagy rizst/burgonyát nem eszem, inkább húsokat, zöldségeket, tejtermékeket és banán-almát.
ápr. 29. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Az etcsokolade szorulast okozhat, hasfogo, migrenre hajlamosoknak epp hogy fejfajast okozhat. Ilyen hatast szerintem sehol soha nem mutattak ki. Vagy veletlen, vagy valami nagyon kulonos osszefugges.
ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
A banan plane es gyumolcsok, es az etcsoki is nem durvan szenhidratmentesek amugy, hanem ellenkezoleg.
ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkabb paleot követem nem ketot, de etcsokit nem napiszinten eszem hanem heti 2x kb, mivel munkanapokon nem tudok max 5 orat aludni mikor 9 oraval erzem magam jol egyebkent.
ápr. 29. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz munkanapon aludni? Lefekszel időben.
ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert hajnal 5-kor kelek, de éjféltől hamarabb csak ritkàn tudok elaludni csináljak bármit is.
ápr. 30. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, az etcsokoladenak semmi koze nincs ehhez.
ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!