Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell állandóan ennem?

Miért kell állandóan ennem?

Figyelt kérdés

185cm 73kg vagyok. Már gyerekkorom óta ez van, hogy elkezdek enni és nem tudom abbahagyni, később is olyan éhes vagyok mintha azelőtt nem ettem volna meg egy fél lovat. Anyám azt mondta, hogy születésemtől kezdve rengeteget eszek. Eddig nem érdekelt de most már igen, hogy miért eszek ennyit mikor nincs is rá szükségem de nem is hízok tőle?

22/F


2013. febr. 2. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is egész nap ennék legszívesebben és tudom, hogy unalomból. Édesre sósat, sósra édeset, és így tovább. Szerintem pótcselekvés. Egyébként gebe vagyok.
2013. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert a szervezeted nem képes hasznosítani minden bevitt

tápanyagot .Egyszerűen keresztül halad rajtad az élelem .

Lehet hogy ennek valami emésztési oka is van .

Kérdezz rá a házi orvosodnál,nem kerül pénzbe .

2013. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nem eszel normális ételt. Aki kenyéren, tésztán él, az hamar megéhezik, sok kaját kíván, ez természetes. Normálisan kell enni, a zöldségek, húsok, zsírok eltelítenek.
2013. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!