Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok? Hízhatok...

Nagyon sovány vagyok? Hízhatok még?

Figyelt kérdés
171 cm és 45 kg vagyok. Hízókúrába kezdtem már pár hete ugyanis 40 kg voltam. Szerintetek ez nagyon sovány és hízhatok még? Ha igen kb. mennyit?

2012. nov. 22. 18:06
 1/6 aspikami ***** válasza:
1. kérdés: fiú vagy vagy lány? 2.:ha lehet tölts fel képet arról jobban meg lehet állapítani.
2012. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2012. nov. 22. 18:13
 3/6 aspikami ***** válasza:
Hát tetalkattól függ, de szerintem 50-kg-ig még simán felmehetsz.
2012. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aspikami ***** válasza:
*testalkattól
2012. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És hány éves? Ettől is elég jelentősen függ a dolog.

Én azt mondanám, hogy 45 kiló kevés, a nagyon keveset is megkockáztatnám, sőt, az biztos, hogy nem éppen egészséges kategória.

Persze értem én, hogy alkat, meg minden, de bárkinek bármilyen alkata legyen, ezt normálisnak mondani durva lenne. Szóval, kedves kérdező, nem tudom, hogy mitől vagy ilyen sovány, alkatilag, vagy hirtelen fogytál-e le - ebben az esetben mindenképp keress fel egy orvost -, de én azt mondom, hogy öt-tíz kiló és még bőven a vékony kategóriába fogsz tartozni.

Persze, nyilván nem úgy gondolom a hízást, hogy egész nap szénhidrátot és chipset egyél és mindent, ami hizlal. Ellenben sok egészséges étel, meg a testmozgás meg tudja tenni a hatását, és egy idő után a tested beáll a számára egészséges szintre, na az lesz az a súly, ami tökéletes neked.

2012. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2012. nov. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!