Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lett ekkora étvágyam?

Miért lett ekkora étvágyam?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ideális menyiségeket ettem, nem is volt gond a súlyommal. Kb. fél éve azt veszem észre, hogy elképesztő mennyiségű ételt eszek meg. Ennek kezd meglátszani az eredménye. Nem tudom, hogy mihez van köze, bár az kétségtelen, hogy sok komoly probléma oldódott meg az életemben az elmúlt egy évben. Azóta sokkal nyugodtabb vagyok. Ettől lehetséges?

2013. febr. 13. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően olyan ételeket eszel, amelyek miatt falásrohamaid lesznek, hamar megéhezel tőlük, és egyszerre minőségükben is a hízásnak kedveznek.

Ezek a gabonák, rizs, kukorica, krumpli, tejtermékek.


Ha zöldségeket fogyasztanál nagy mennyiségben, vagy húsokat, akkor nem lenne súlyproblémád. Éppenséggel nem is ennél olyan sokat, jóllaknál hosszabb időre, bár ez nem olyan fontos.

2013. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindent eszek. Rengeteg húst, imádom a zöldségeket is.
2013. febr. 14. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
De húsoktól és zöldségektől (ezeket fogyasztva) nem lehet gond a súlyoddal, bár vannak kivételek, bizonyos gyógyszerek esetén.
2013. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!