Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a rosszabb? Ha sok...

Melyik a rosszabb? Ha sok zöld teát iszok, vagy ha minimálisat?

Figyelt kérdés
Kevés folyadékot iszok, ez mindig is így volt, gyerek korom óta. Napi fél-1 liter körül mozog. Ez a folyadék viszont mindig is tea volt és mostanában csak és kizárólag zöld tea, vagy főzött, vagy üveges Lipton/Nestea. Semmi mást nem iszok. A zöld tea viszont vízhajtó, ha megiszok egy-két decit, akkor utána fél órán belül háromszor megyek wc-re, holott eddig volt, hogy egy nap mentem összesen háromszor. Szóval ez a tea még a maradék vizet is kihajtja belőlem. Más viszont nem iszok meg, mert nem szeretem vagy nem kívánom, így inkább nem is iszok, csak zöld teát, de abból minimálisat.
2013. febr. 16. 15:50
 1/2 dieta ***** válasza:
Az egy literrel még nem volna gond ,egy átlagos embernek durván két liter folyadékra van szűksége naponta. ebbe beszámít az ételekkel elfogyasztott folyadék is(leves,gyümölcsök,fölségfélék)de még a kenyérnek is van víztartalma.Ha étrend változtatás nélkül drasztikusan fogytál ,görcsölnek a végtagjaid cseréld le a teádat bár úgy sejtem ilyen problémáid nincsenek.
2013. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoktam levest enni, gyümölcsöt sem, ilyenkor télen átlagosan heti egy banán max., meg egy narancs vagy mandarin. Semmi bajom nincs amúgy, nem is fogytam, évek óta ugyanannyi a súlyom.
2013. febr. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!