Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Pickwick filteres zöldtea...

A Pickwick filteres zöldtea mennyivel rosszabb a gyógyszertárban, drogériában kapható zöld teánál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, rosszabb? A filteres teák általában a maradékból készülnek, ami nem olyan szép levél, hanem törött/vágott, azt filterezik. De szerintem ettől még ugyanúgy zöld tea...
2012. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én is ebben reménykedtem csak sokan azon a véleményen vannak hogy az szar...
2012. jún. 12. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nos, akkor kérd meg azokat, akik szerint az nem jó, magyarázzák el, hogy miért, mi a különbség. Én is kíváncsi lennék rá... Ha csinálod, arra figyelj, hogy ne forró, hanem 70-80 fokos vízzel öntsd fel, akkor nem lesz keserű. Nagyjából 5-10 percet vársz a vízzel forralás után, az jó lesz. Túl sokáig sem kell benne hagyni ázni.
2012. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a gond általában a Pickwick-kel, a Liptonnal meg a nk.-i viszonylatban olcsó, nem nagy márka teákkal (nem csak zöld, de fekete is), hogy azért olcsóbbak, mert szennyezett termőterületeken termesztik (a különböző laboratóriumi mérések sajnos ki is mutatták). Kvázi a főzeten keresztül káros/rákkeltő anyagokat, nehézfémeket viszel be a szervezetedbe.

Hogy ez mennyiben mutatkozik meg az ízében, az más kérdés.

A biokészítmények azért megbízhatóbbak.

"Test Grüner Tee: keiner ohne Schadstoffe, aber Bio ist besser"

Ha tudsz németül, ez a témába vág:

[link]

2018. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!