Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van ez? Help! Komoly

Miért van ez? Help! Komoly

Figyelt kérdés
Miért van az,(próbáltam kitapasztalni,de eredménytelen)hogy minden alkoholtól hasmenésem van,akár sör,akár bor,akár pálinka(mind1 hogy házi,vagy bolti)bármilyen alkoholt iszok,durva hasmenésem van 1órán belül már akár,hiába ,nem használ sem immodium,sem más hasmenés elleni szer..egyszerűen rohamos hasmenést okoz(egyébként laktóz érzékeny vagyok,de szerintem ehhez semmi köze)MIÉRRT? miért van ez? ha kis,ha nagy mennyiségben iszom..(azt hogy ne igyak alkoholt kérlek hanyagold válaszokból,mert az OK-ra vagyok kíváncsi,nem az egyszerű "nem tevésre"

2013. febr. 17. 04:45
 1/2 anonim ***** válasza:
allergia? [link]
2013. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából az emberi szervezetnek alkoholra semmi szüksége nincsen, a máj például méreganyagnak tekinti. A szervezet megpróbál tőle szabadulni hányás és hasmenés útján. Nálad ez a funkció jobban működik az átlagosnál, ennek csak örülhetsz.
2013. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!