Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szept. , Okt. Whey Protein...

Szept. , Okt. Whey Protein Professional + szőlőcukor. Novemberben Nitro Gold Pro Enzy Fusion Decembertől nitro purey whey gold. Itt volt 1 db 454 grammos 1 db 908 grammos + 1 db ismét 454 grammos (ezeket is szőlőcukorral ittam) Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ettől a legutolsótól hasmenésem van/volt. Túltelítődött a szervezetemben a fehérje (amit kétlek, mert szar a kajám sajnos anyagiak miatt), vagy nem bírom megemészteni ezt a terméket? Eddig nem volt gondom vele. Vagy esetleg terméket kellene váltanom?
2013. febr. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

A hasmenés? Bakker.. ilyen idő van, nyákos-nyúlós-hideg-nedves. Valami vírus van, most mindenkinek sz.ar a gyomra kicsit.


Másik: Tejsavó fehérjék? Úgy kell neked.. Legalább annyira nem vagy tejevésre alkalmas élőlény, mint amennyire a tömény szőlőcukrot is rosszul tolerálja a szervezeted. Az a gond, hogy ez sokszor hosszú idő alatt látszik csak, és éveken át mit sem veszel észre belőle..

2013. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondom eddig a tejsavó fehérjékkel nem volt gondom. Nem vagyok tejérzékeny, mert fogyasztok tejet elég sokszor, és nincs tőle bajom.. szőlőcukortol se. Csak most mióta megvetttem ezt a 454 grammos nitro pure whe goldot azóta ilyen szar hogy mindig hasmenésem van utána :S pedig már nem először használtam ezt a terméket
2013. febr. 23. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor te vagy a világon az 1. olyan ember, aki nem érzékeny a tejre és a cukorra. Ezek nem emberi táplálékok, tudom hogy ez most furán hat, mindenesetre ha már táplálék kiegészítőket szedsz, akkor utána olvashatsz a témának is.


Az is kérdés hogy miért ilyen sz.arokat eszel, nem olcsóbbak ám mint a hús. A cukorevést testépítőknél meg.. már nem tudom véleményezni, egyszerűen agyhalál.

2013. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A probléma, hogy a szőlőcukrot proteinnel csak edzést követően érdemes inni 1:1 vagy 1:2 arányban. Ahogy a dizájner proteineknél úgy a szénhidrátforrásoknál is vannak jók és rosszabbak. Meg lehet, hogy valamelyik E adalékanyagra alergiás lehetsz protein esetében?! Meg lehet, hogy a szőlőcukor mennyisége nem megfelelő? Lehet sok minden.
2013. febr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!