Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy éhes kezdek...

Miért van az hogy éhes kezdek lenni és rögtön szédülök?

Figyelt kérdés
hamarabb szédülök mint érezném h éhes vagyok..ez eddig nem volt így..kb egy hete érzem ezt..:S
2009. szept. 9. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak a vércukor szinted esik le! Egyél egy kis cukrot(negro,vagy szöllőcukor) s jobb lesz rögtön! Nekem is nagyon gyorsan leesik és azonnal szédülök,le kell ülnöm különben forog a világ!
2009. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az még a jobbik eset, hogy "csak" szédülsz. Én ha nagyon éhes vagyok, akkor előbb sípolni kezd a fülem, aztán csak nagy fényességet látok. Még rosszabb esetben nem tudok enni, mert előbb hánynom kell. De egyébként ahogy az előttem szóló írta, valószínűleg a vércukrod miatt van ez.
2009. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a gond...nyáron a meleg miatt kevesebbet ettem..mostanában többet... nagyon fura ez az egész.. :S am 16 multam.. eddig a cukor szintemmel sem volt baj..
2009. szept. 9. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Szerintem menj el a házidokidhoz,kérj egy teljes vérképet s abból kiderül.

Kérd ki a véleményét!Most én is óránként képes lennék nasizni..

2009. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 22/N vagyok, és én is szédülök már évek óta. Orvosnál voltam, vettek vért, vizeletet, CT-t csináltak, stb. Semmit nem találtak. Szedtem vas-tablettát, csonterősítőt. Jobban ellenőrzöm, hogy mit és mennyit eszem (egészségre nézve), de semmi. Én is kiváncsi lennék mi a bajom. :)


Lehet neked is ugyanezed van, mint nekem.

2009. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!