Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üdv! Mit vagy miket kell...

Gabes08 kérdése:

Üdv! Mit vagy miket kell ennem ahhoz hogy több kollagén fehérjékhez juthasson a szervezetem?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam róla hogy fontos a porcok, izületek és ínszallagok, bőr stb egészségéhez. Keményen kondizok és ezért erre is oda kellene figyelnem. Nem akarok venni étrendkiegészítő kollagént, ezért szeretném megtudni miket kellene fogyasztanom. Megtalálható az állatok húsában és a tojásban a többi aminosav mellett?

2013. febr. 25. 00:03
 1/2 anonim válasza:
Szerintem zselatint mindenképpen fogyassz. Arra gondolok, amit bármely élelmiszerboltban megkapsz. Miután feloldottad meleg vízben (magában elég undorító lenne) hozzákevered enyhén édesített túróhoz, mintha egy túrótorta tölteléke készülne és hűtőbe rakod amíg meg nem dermed. Ez így egész finom és az izületeknek nagyon jó.
2013. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na erre nem is gondoltam! köszi :)
2013. márc. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!