Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó így ez a diéta? Havonta...

Tomi188 kérdése:

Jó így ez a diéta? Havonta mennyit lehetne fogyni vele?

Figyelt kérdés

180 cm, 97 Kiló vagyok. Étkezésem, minden, ami nem zöldség :D üditők, sütemények, pizza, minden ami káros.. olvasgattam diétákról, harcosok étrendje, meg 90 napos diéta meg minden, de mindeggyiket leszólták tehát én már nem tudok kiigazodni.


Szerintetek ez megfelelő lenne ?


1. 100 GR Saga selyemsonka + 1 Zsemle ( KB 150 kalória )

2-3-4-5 étkezés 100 GR csirkemell, plusz 1 gyümölcs. ( Alma, banán , körte stb. )


Ez így nagyon kevés lenne minden nap? A zöldségeket utálom, komolyan nem vagyok képes megenni őket ...


2013. márc. 1. 05:07
 1/1 csingilingg84 válasza:
Nem koplalni kell magadat, hanem csak nem chipset meg ilyeneket kell enni. Gyümi, zöldség, fehérje. Szerintem nagyon kevés ez amit ide kiírtál. Így is azt mondják, napi 2000 kalória. Bár szerintem ritka hülyeség kalóriákat számolgatni. Azért remélem, segítettem. :)
2013. márc. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!