Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kcal egy pirított kenyér*...

Hány kcal egy pirított kenyér* margarinnal**?

Figyelt kérdés

*teljeskiőrlésű

**Vajízű Delma.


2013. márc. 2. 15:26
 1/3 Irooonmaaan válasza:

Azért függ attól, hogy pontosan milyen a kenyér, meg természetesen attól, hogy mekkora a szelet. 100 g teljeskiőrlésű kenyér nagyjából 247 kcal, ez két közepes szeletnek felel meg. A Vajízű Delmából 100 g 370 kcal, és szerintem egy kenyérre olyan 5 g-ot kenhetsz.


Vagyis 123.5+18.5=142 kcal kb.

2013. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utálni fogsz a válaszomért, de majd lassan rájössz, hogy többet segítettem mint először hinnéd.


Tök mindegy mennyi kalória, mert értéktelen az egész, inkább műanyag mint étel. A margarin nem az a kimondottan hasznos és egészséges zsiradék, a kenyér pedig csak keményítő és glutén, lektin forrás, emésztést és tápanyag felszívódást gátló anyagokkal tele.


A kérdés annyira komoly, mint amikor a csoki vagy torta kalóriatartalma felől érdeklődnek. Mindegy mennyi, káros a szervezetedre és rögtön zsírosodást indít el, cserébe viszont finom.

2013. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én ezt tudom.*de tényleg* de nekem a kalória tartalma kéne. am az a gond, hogy a legtöbb kaja ilyen... a vaj pedig meglehetősen drága, és amíg én nem keresek pénzt, addig anyumékat nem tudom erre rá venni.
2013. márc. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!