Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha mindennap megeszek egy...

Desiree91 kérdése:

Ha mindennap megeszek egy gerezd fokhagymát önmagában, az pozitív hatással van az egészségemre? Ha igen, milyen mértékben és hogyan tesz jót a szervezetemnek?

Figyelt kérdés
A büdös lehelletes megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi, köszönöm. Csak az egészségem szempontjából kérdezem :)

2013. márc. 5. 09:42
 1/9 anonim válasza:
google
2013. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gyakorikerdesek.hu ...én most ezen lennék kiváncsi...ha nem bánod ;)
2013. márc. 5. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyél! Értisztító,vérnyomás csökkentő(ez nem azt jelenti,h akinek alacsony még alacsonyabb lesz),és az egyik legjobb baktérium, vírusölő.
2013. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a rossz szaggal ne foglalkozz, én pl. este szoktam enni,amikor nem megyek már sehova.
2013. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én minden nap megeszek egy gerezd fokhagymát,de megmondom őszintén a szemedbe,nem veszek észre semmi változást,

jól vagyok,de előtte is jól voltam,

2013. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem elég gyakran vannak egészségügyi problémáim, úgyhogy akkor lehet hogy bevezetem a fokhagymát minden napra...ártani nem fog :)
2013. márc. 5. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
A fokhagymát nem csak annak érdemes ennie,aki nincs jól,annak is aki még jól van.Sok baj megelőzősőre jó.
2013. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, a fokhagyma kimondottan jó az egészségnek.

Fát hordanák az erdőbe, ha mindet , ami a neten található ideínám.

Google > fokhagyma jótékony hatásai

2013. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anonim777 válasza:
Nagyon jó hatással van az egészségre!Csak ne fogyaszt minden nap hagyj egy pár pihenő napot mert bőrön keresztül"kicsapódik",azaz verejtékkel..Érezni lehet..:S
2013. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!