Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van egy olyan problémám, hogy...

Van egy olyan problémám, hogy evés után nagy a hasam. Emésztési zavarok?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, 168 cm és 61 kg, a hasam is lapos alapjáraton, és ha hízom, akkor se oda. Azonban elég keveset is ennem ahhoz, hogy a hasam megnőjön, és ez nagyon zavar, olyan mint egy apró kismama has. Főleg azért probléma ez, mert balettozom és dresszben elég kényelmetlen így.. Persze be tudom húzni, nem olyan nagy, de jobban örülnék, ha találnék rá valami megoldást.
2013. márc. 6. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Két féle válaszom van nekem:

1. Egyszer feltettem én is ezt a kérdést és azt kaptam válasznak, hogy "ha pl. zsákba teszel valamit az is teltnek látszik."

2. Osztálytársam is balettozik, vékony lányka 161-162 cmhez 47-48 kg. Pocka viszont domborodik minden háj nélkül. Olyan pók hasa van. Alapjáraton ahogy már mondtam vékony, de ha megnézem a fürdőruhás fényképét egyáltalán nem feszes.Ja 13 éve balettozik.


Akkor van baj, ha nagyon megpuffadsz, addig nincs nagy gond. Próbálj meg erősíteni, szálkásítani hasra.

2013. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Gondoltam már én is erre, hogy hasra dolgozom, úgyhogy akkor neki is állok. Nekem mondjuk feszes a hasam, van hasizmom is, és alapjáraton teljesen lapos, csak miután eszem, gömbölyödik ki. Amúgy én is pont 13 éve balettozom:) Köszönöm a választ!
2013. márc. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!