Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudom hogy sok ilyen kérdés...

Tudom hogy sok ilyen kérdés van de ez fontos:-// mitől hízhatnék?

Figyelt kérdés
13/L vagyok, 150cm 36kg. eddig azt hittem hogy pont jó vagyok, de már utálom az alakom. suliba majdnem minden nap kólát viszek (coca cola, nem pedig gagyi márkátlan lötty), ha nem akkor pedig ásványvizet azt pedig nem iszom meg, max 1/4 litert. általában pékárut és croissantokat viszek. ma délután megettem egy doboz sütit. nem hízok:( sportolni nem akarok, már egy fél iskolakörtől kipurcanok ami ugyebár nem logikus ....:D szval mit egyek? már nagyon unom hogy folyton ezzel csesztetnek:/
2013. márc. 8. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kólát meg sütikel kellene enni, hanem rendes ételeket. Húst, zöldségeket, rizst, kenyeret, sajtokat, kolbászt, szalámit. Valamit mozogni is kellene. Nyilván nem maratonnal kell kezdeni, de mondjuk napi 40 perc gyaloglás már kezdetnek jó. 40 perc sétától senki nem purcan ki. Később lehet növelni a tempót és az időt.
2013. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hízni akar nem lefogyni -.-

am igaz az a része, hogy egyél rendes ételeket, minél zsírosabbat, sok sok húst, sajtot, szalonnát, tojást, ilyesmit, otthon pedíg pl tv-zz meg ilyenek, kaja után ne mozogj sokat, ez a szumósok módszere is :D

2013. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!