Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon elcsesztem a mai...

Nagyon elcsesztem a mai napot. Ez jó lenne vacsira?

Figyelt kérdés

ebéd után desszertnek meg ettem 6(!!!) palacsintát (2nutellás, 2kakaós, 2túrós meg 2 lekváros)

az lenne a kérdésem, hogy ezzel a zabálással holnap mennyive fog többet mutatni a mérleg? mit csináljak?? ha estére eszek egy kis sült húst sok zöldséggel akkor az úgy jó lesz? mozogni nem tudok mert beteg vagyok és nem mehetek ki a lakásból. holnap mennyive fog többet mutatni a mérleg?


2013. márc. 16. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Max pár grammal (de szerintem semmivel), ha alapvetően odafigyelsz akkor egy egyszeri elcsábulástól nem fogsz elhízni.
2013. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
* 1 túrós, 1 lekváros
2013. márc. 16. 15:40
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnyugodtam :D
2013. márc. 16. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:

huu ismerős érzés, én is sokszor "becsábulok" hétvégén, ha itthon vagyok valami finomságnak..

igyál minél több folyadékot, szénsavmentes vizet, esetleg almaecetes vizet, vagy zöld teát, ami serkenti az anyagcserét.

nekem ilyenkor jól szokott esni 1-2 szem alma is, ami szintén segíti az emésztést egy nehezebb étel után, fölleg ha sokat eszem belőle.

vacsira szerintem jó amit írtál, de próbálj meg egy kicsivel kevesebbet enni mint amit általában szoktál, hogy kompenzáld az ebédet.

2013. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem Te etted a múltkor a réteseket?:D

húú, ide is passzolhatnál pár palát.. bár itt túrósgombóc van most...

egészségedre, annyit tudok mondani:)

ne aggódj emiatt!

a vacsit meg ha ennyire parázol, időzítsd 6ra, és utána már ne egyél és annyi.. ezt megtartva nem kell félned attól, hogy a bőséges ebéd majd rémeket növeszt:D de amúgy sem!


ti raktok cukrot a palacsinta tésztájába?

2013. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: nagynehezen leesett mit jelent az a "pala" szó :D

mi szoktunk tenni bele cukrot:)

ide meg passzolhatnál egy kis túrógombócot, nyamii

2013. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

3-as: nem én ettem a réteseket. már nagyon rég ettem rétest, húúh de megkívántam XD

küldöm a palacsintákat. milyet küldjek? egyébként mi is szoktunk tenni bele cukrot.

2013. márc. 16. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:

túrósat kérnék szépen:P meg lájkot, ha lehet;):D


és amúgy érdekes.. mi is rakunk cukrot bele, de az ismerőseink közül senki más... anyám mondta, hogy neki így tanította a nagyi, és hogy ezt az Alföldön így szokták (Turkevéről jöttek)

szóval akik cukrozzák, nekik honnan származik az, aki tanította a receptet?:D

2013. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ment a palacsinta és a lájk is :)

nekem nagyim sütötte. megkérdeztem és azt mondta, hogy régen ők is cukor nélkül csinálták és az egyik ismerősünk mondta neki, hogy rakjon bele cukrot és azóta így csinálja.

2013. márc. 16. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: szintén Alföldről származó a recept:))
2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!