Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt meg se kérdezem, sok...

Azt meg se kérdezem, sok volt-e vacsira (:D), de mégis ennyi kaja után mire számíthatok (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Normálisan ettem ma, nem éheztetem magam, sőt többet eszem, mint itthon bárki, mert tömegnövelek, és rengeteget mozgom, étvágyam is van :)


Ma 6-7 körül voltam futni, olyan 45 perc körül lehetett, és szörnyen megéheztem utána.. és hát most 9 órakor fejeztem be a vacsit, megettem 5 szelet t.k. rozsos kenyeret (margarinnal,pulykasonkával, paradicsommal, uborkával, és egy főtt tojással). Mindig sokat eszem vacsira, na de ez most durván sok volt, most kezdem érezni. Attól hogy elhízom, gondolom nem kell tartanom (ettől az egy alkalomtól), de mégis mi lehet az oka, vagy mire számíthatok? Gondolok itt emésztésre, vagy mikor feküdjek le, hogy ne aludjak rosszul? :S


18 lány vagyok (165/45)


2011. júl. 1. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
egészségedre, rád is fér a hízás, főleg ilyen mozgás mellett, nyugodtan feküdj le máskor , legalább pihen egy kicsit a gyomrod
2011. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, inkább többször egyél kevesebbet, nem lesz ilyen mozgás mellett semmi bajod csak kitágul a gyomrod és alapvetően így fog beállni a dolog... A mértékletes többszöri evés kíméli a hasfalat szerintem,, szal úgy értem nem fog megereszkedni.


A kérdésedre válaszolva, sztem úgy mint úszásnál, evés után várj 1 órát xdd


18/F 172/51 =)

2011. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Scrappy111 ***** válasza:
40%
hát szerintem holnap leszel vagy 120 kg az biztos :/
2011. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyira felesleges az ilyen válasz.


(Írtam, hogy nem hízásra gondolok, hanem egyéb más, azaz a gyomor, belek, meg hogy mégis mi okozza az ilyen hirtelen étvágyat?)

2011. júl. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!