Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én egy 53kg,169cm magas 16...

Én egy 53kg,169cm magas 16 éves lány vagyok szerintetek álljak neki fogyókúrázni nyárra? (nem koplalással)

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges.Nem tudom hogy nézel ki,de nem lehetsz molett,söt.169cm hez 53 kg nagyon jó.Bár én lennék ilyen.
2011. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem inkább szexelj egy jót!


Kellemesebb mint koplalni, ha nincs kivel akkor szólj, és megdumáljuk ;)

2011. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normál súlyod van a magasságodhoz
2011. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 HabverőMakverő válasza:
0%
Szerintem se fogyózz!! A pasik többsége azt szereti, ha van mit fogni a lányon. És most azért, hogy egy "jó pasi"-t kifogj magadnak arra nem muszáj csont soványnak lenni! Sokkal vonzóbb ha kicsit vastagabb a csaj! ( a vékonyabb csajok az 1 éjszakások, a vastagabbak meg a hosszú párkapcsolatok)
2011. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell fogyóznod, a súlyod alapján. Tornászni, mozogni, viszont, már csak alakformálási szempontból érdemes.
2011. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

16 évesen én is ennyi voltam 168 cm-hez, és kimondottan sovány voltam (inkább az lett volna normális, ha hízom). Te sem lehetsz kövérebb.

Örülj neki, hogy egészséges vagy. Ne akarj magadnak problémákat.

2011. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg, híznod kéne! A BMI alapján legalábbis alultáplált vagy. Méghozzá nem is kicsit!Az 57-58 kgtól lennél a normál tartomány alsó határán. És mivel még fejlődő szervezet vagy javasolnám a fehérjékben és szénhidrátokban gazdag ételeket. (Magyarul húsok tejtermékek édességek és sok-sok gyümölcs és zöldség)


Amúgy pedig egyetértek azzal, hogy a fiúk tényleg szeretik a kicsit húsosabb lányokat.

2011. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson,normális vagy? híznod kéne,nem fogynod... :S :S
2011. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tél alatt felszedtem pár kilót, és kicsit kétségbe estem! Félek azért, mert a strandon nem a kicsit húsosabb, hanem a vékony lányokat nézik meg! Esetleg valami alakformáló ötlet, a csípőmmel mit kezdhetnék egy kis "felesleg" van ott úgy érzem, illetve a combom :)
2011. máj. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!