Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha megettem véletlen egy...

Ha megettem véletlen egy olyan túrót ami 3 napja le volt járva akkor hányni fogok?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2013. márc. 17. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

3 nap nem sok, ha romlott lett volna meg se tudtad volna enni, mert fura állagú, büdös lett volna.

Ha nagyon érzékeny vagy lehet kihányod vagy fosni fogsz, de szerintem semmi bajod nem lesz tőle.

2013. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nem lesz, ha még az ízén nem éreztél furcsát (pedig ha megetted az egészet, biztos nem). Egyébként a hasad mehet tőle esetleg.
2013. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a szavatossági dátum csak egy biztonság nekik, HA lejárna a termék, akkor ne érje kár a céget, aki ráírta azt az időpontot. Tehát legtöbbször jó szokott lenni az étel pár nap után is - max. menni fog a hasad, de ennyi.
2013. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem fogsz,nyugi.
2013. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!