Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hallottam olyant hogy a...

Hallottam olyant hogy a puffasztott rizs fogyaszt de azt is hogy hizlal, szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
Ha elkezdtem enni akkor egy zacskó is simán megeszek egyszerűen semmi íze nincs és csak automatikusan veszem a következőt xD

2013. márc. 18. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan étel ami fogyaszt, csak olyan aminek alacsony a kalóriatartalma. De olyat, hogy megeszed és lefogysz még nem találtak ki sajnos. :-)

Egyszerre 1 csomag sok, 100 grammban 1683 kJ, 402 kcal, 6 gr fehérje, 90 gr szénhidrát és 0 gr zsír van.

Ne unalmadban edd! Ha zsemle helyett mondjuk ezzel eszed a csirke/pulykasonkát és 1-2 szeletet eszel meg belőle az OK.


Amúgy is, aki elhízik az nem konkrétan az ételtől hízik el, hanem a mennyiségtől. Ésszel minden belefér!

2013. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hízlaló étel, de napi 5 csomagot ne falj fel. :)
2013. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!