Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 napig nem ettem szinte...

2 napig nem ettem szinte semmit, betegség miatt, és az arcom kitisztult. Honnan tudjam, hogy melyik ételtől jönnek ki a pattik, mert most újra vannak?

Figyelt kérdés
Elkaptam valami hasi vírust, és semmit nem tudtam megenni úgy, hogy az bennem is maradjon. Az arcom viszont kisimult, a pattik pirossága elmúlt, szemmel láthatóan szebb lett az arcom, és ez csak 2 nap alatt. Azóta természetesen újra a régi az étvágyam, és sajnos az arcbőröm állapota is megint rosszabbodott. Most több gyümölcsöt eszem, édességet alig, semmi szénsavas cukros üdítő, zsíros, gyors kaják szintén semmi. De az eredmény nem lett jobb sajnos.
2013. márc. 21. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

ebben mi neked nem tudunk segíteni,

csakis te magad tapasztalhatod ki,hogy nálad mi a rossz,

2013. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan az ilyen kajáktól, szénsavas üditők, zsíros gyors kaják, péksütemények stb....

Lehet nem vírustól ment a hasad, hanem amit összeszedtél.

Ha mostantól hanyagolni fogod ezeket a kajákat lehet eleinte nem lesz jobb, mert méregteleníteni fogsz...csak egy kis idő után fogsz észlelni javulást. Én is hanyagolom ezeket a kajákat kivéve a csokit. Nekem is még megjelennek patik az arcomon:S

2013. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A túlzott szénhidrát beviteltől. Amig keton diétán voltam,vagy atkinsen teljesen kitisztult az arcbőröm, sehol egy patti.
2013. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyanúba fogsz egy ételt. Néhány napig mellőzöd, és figyeled az arcbőrödet. Ha javult, akkor megtaláltad a bűnöst.

Egyszerre több ételt is mellőzhetsz, így gyorsabban célhoz érhetsz.

2013. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!