Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet, hogy a szervezetem...

Lehet, hogy a szervezetem hozzászokott és nem az akaraterőmmel van a gond?

Figyelt kérdés

Újévkor megfogadtam, hogy abba hagyom a sok diétázást meg a fogyókúrát és ehelyett normális étkezésbe kezdek. Elég jól megy, január óta fogytam kicsit több, mint 4 kilót...ez nekem optimális, nem sietek sehova, és ha így folytatom akkor nyárra simán meglesz a régi alakom.

Csak az a problémám, hogy hétvégénként kicsit elengedem magam az édességekkel meg a sütikkel. Eddig azt hittem, hogy unalomból eszem, meg amiért nem tudom lefoglalni magam ebben a rossz időben. Most hétvégén a legzsúfoltabb programot állítottam össze magamnak, takarítástól kezdve, bevásárlás, barátnőkkel találkoztam és sikerült is elkerülni ezt az evési kényszert. Nagyon büszke voltam magam, ám ma egész nap éhen haltam! Ma pont úgy táplálkoztam, mintha hétvége lenne. Pedig normálisan ettem, nem sokat és nem is keveset....és nem értem ez mitől jött.



2013. márc. 25. 16:26
 1/1 anonim válasza:
Az akaraterő.. Szerintem dugd el a szemed elől a kaját..
2013. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!