Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van hogy a méregtelenítő...

Avalongarden kérdése:

Miért van hogy a méregtelenítő-lúgosító Purident éppen az ellenkező hatást fejti ki nálam? Pl: sok savam miért lett tőle? Miért fájnak a beleim? Amióta a Puridentet iszom azóta vannak ilyen panaszaim.

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 17:17
 1/3 anonim válasza:

Nem vagyok orvos, de azt javaslom, hogy állj le vele, keress valami mást, de előbb fordulj orvoshoz. Ha ettől lettek ilyen panaszaid akkor gondolj bele, hogy hosszabb idő után akár még több gondot is okozhat. Itt írnak a Puridrenről:

[link]

Ezen az oldalon azt írják, hogy betiltották, de még kapható: [link]

ezt találod a sorokban róla:

17590-2/2008 ÁNTSZ Közép-Magyarországi Reginoális Intézet: Puridren fito 12 – gyógynövény kivonatokat

tartalmazó oldat (medveszőlő összetevővel)

[Szerintem ha betiltották, még ha ez nem is igaz teljesen, akkor is biztos okkal merült fel ez az ötlet, hogy be kéne tiltani.]

2013. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Érdekes amint abba hagytam 1-2 nap múlva már nem fájt a gyomrom-belem, és a savam is "visszament". Nem értem miért forgalmaznak olyan szert ami "megbetegít"!!? Tényleg én azt hittem hogy bio boltban vettem hogy tényleg egészséges meg használ! Kiadtam érte 25ezret egy kúráért, és a szemétbe került a pénzem! Tanulság hogy ne bizzak többet semmiben!
2013. ápr. 3. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos itt is bebizonyosodik, hogy ugyanaz a szer nem egyformán hat mindenkire. Nekem pl. bevált a Puridren, igaz tulajdonképpen felváltva fogyasztom a búzafű ill. a zöldárpa porral, valamint a teafilter változattal. Én is érzem néha, hogy sok a savam tőlük, de ez állítólag a méregtelenítés része, mert ott próbál megszabadulni a szervezet a méreganyagoktól, ahol csak tud. És időnként felerősíti a korábbi egészségügyi problémáinkat. A belek meg azért fájnak közben, mert eléggé megdolgozza azokat. Bár persze lehetséges, hogy bizonyos embereknél másképp működik ez az egész, és nem akarja befogadni a szervezetük, ezért tiltakozik ilyen módon ellenük. Ezért érdemes inkább csak kúraszerűen fogyasztani őket, nem huzamosabb ideig. A szervezetünk úgyis jelezni fogja, ha valami nem tetszik neki...
2014. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!