Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? 172cm/47-...

Hogyan tudnék hízni? 172cm/47-48 kilo. Képtelen vagyok elérni az 50 kilót, pedig már mindennel próbálkoztam.

Figyelt kérdés
Számoltam már a kalóriákat,5-6szori étkezés, napi 1-2 óra sport (kreatinnal, tömegnövelővel...azokat már elhagytam, úgyhogy már csak simán sport), béres csepp és minden egyéb vitamin. A családom is vékony alkat, de azért biztos lehetséges hogy valahogy normális súly/magasság kategóriába kerüljek....

2013. márc. 26. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Te már mindent megtettél,amit lehet.Érdemes lenn megvizsgáltatni a pajzsmirigyed(vérvétel-TSH),de ha az is rendben van kénytelen leszel elfogadni.
2013. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele. 23 éves férfi vagyok, 166 centi és 50 kiló. De teljesen elfogadtam magamat, rendszeresen sportolok, már amennyit tudok és jókat eszem-iszom. Széles vállaim vannak és jó izomzatom, tehát ilyennek teremtettek. Téged is szerintem így szeret az élet, ne akarj több lenni, mert akarásnak nyögés a vége.
2013. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az elfogadás dolog nem nagyon megy, sok bántást és gúnyos megjegyzést kaptam már (főleg kisebb koromban..). Tény, hogy elsősorban magamnak kell (kellene) megfelelnem, de nem könnyű (20éves lányként meg főleg, ha azt látom hogy pl. egy ruha nem tud úgy állni ahogy kell). Hát ez van...Ha legközelebb megyek orvoshoz lehet rákérdezek azért erre a pajzsmirigyes dologra...
2013. márc. 26. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok, akármit próbáltam, semmitől nem híztam, kivéve a fogamzásgátlótól. De ahogy abbahagytam, visszafogytam az eredeti szintre...

Bár nagyon sovány nem vagyok, de mivel magas vagyok, nem rózsás a helyzet. Szinte mellem sincs (mikor gyógyszert használtam, volt egy kicsi :) ) fenekem viszont van egy kevés...

Én igyekeztem az alkatomhoz igazítani az öltözködésemet, sikerült is, azonban néha rámjön, hogy nem tetszem magamnak, és akkor depresszióba zuhanok miatta. Elkezdek sminkeli, meg ilyen hülyeségek.. Hogy változtassak magamon. Pedig amúgy soha nem kenem magamat. Most is ilyen időszakomat élem.

Aztán elmúlik, és élem tovább világomat. De a súlyomon sehogy nem tudok változtatni. Ellenben ha kevesebbet eszek a normálisnál, vészesen fogyni kezdek, egy hét alatt 3-5 kilót is, ami 56-58 kg-ról indulva veszélyes...

Szóval én is várom a megoldásokat :D

2013. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!